2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Wielkopolskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Ostrów Wielkopolski
Dodane 02 maja 2024

Kierownik Zespołu Sprzedażowego _ Ostrów Wielkopolski

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakKadra kierownicza

Opis

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie rejonem w sposób pozwalający na realizację wyznaczonych planów

  • Rozwój podległej struktury sprzedażowej

  • Planowanie, organizowanie oraz nadzorowanie sprzedaży w oparciu o założone cele i zadania

  • Efektywne zarządzanie budżetem regionalnym

  • Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych

To stanowisko jest dla Ciebie, jeżeli posiadasz:

  • Dobrą organizację pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Prawo jazdy kat.B

  • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych

  • Umiejętność określania, analizowania i egzekwowania kluczowych wskaźników wydajności KPI

  • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowy oraz rekrutacji

  • Wykształcenie min. średnie

Zaoferujemy Ci:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kompleksowy proces wdrożenia i szkolenia

  • Zgrany i doświadczony zespół współpracowników

  • Stałe podstawowe wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy

  • Narzędzia niezbędne do pracy – laptop, telefon, samochód służbowy oraz dodatkowe benefity

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 914431048