2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierownik zlecenia - konstrukcje stalowe

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją konstrukcji stalowych, podestów, schodów technicznych oraz instalacji przemysłowych.

W związku z dużą ilością prowadzonych zleceń poszukujemy kandydatów na stanowisko - kierownik projektu.

Zakres obowiązków:

- tworzenie budżetu przydzielonego zlecenia

- wykonywanie uzgodnień z klientami,

- pomiary

- planowanie, koordynowanie i kontrolowanie prac z uwzględnieniem wymaganej jakości, terminów oraz zaplanowanego budżetu

- współpraca z naszym działem projektowym

- zgłaszanie wykonanych prac, uczestnictwo w odbiorach

Wymagania:

- duże doświadczenie na podobnym stanowisku,

- doskonała znajomość czytania rysunku technicznego

- własny samochód (rozliczanie z km)

- duża dyspozycyjność

- mile widziana znajomość programu AUTOCAD

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 668454990