2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Lubelskie
  6. Szkolnictwo - Lubartów
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierownik żłobka w Lubartowie

Wynagrodzenie

4 800 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Sieć żłobków i klubów dziecięcych "Misie Tulisie" ogłasza nabór na Dyrektora Żłobka w Lubartowie.

Wymagania zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3 :

1) wykształcenie wyższe i co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi lub;

2) co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi,

a także

  • Niekaralność

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Aktualne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy mile widziane

Dodatkowo:

  • Obsługuje komputer w zakresie podstawowych aplikacji biurowych

  • Posiada prawo jazdy kat. B

  • Ma chęci do pracy, nauki i zabawy, aby nasze dzieciaki uwielbiały swojego dyrektora

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja chętnych do oddania dzieci do placówki w tym prowadzenie wraz z zespołem w placówce działań promujących nasze Misie Tulisie

  • Planowanie pracy placówki, tworzenie zespołu pracowników oraz kontrolowanie ich działań

  • Bieżące kontrolowanie wykorzystania miejsc w żłobku (korzystamy z aplikacji INSO)

  • Tworzenie i realizacja budżetu placówek komercyjnych

  • Bieżąca obsługa placówki dotycząca współpracy z podwykonawcami, czy dostawcami oraz Biurem Projektu i Managerem

Oferujemy:

1.Stabilne zatrudnienie w dużej sieci placówek, w związku z rozszerzaniem sieci na terenie całego kraju staramy się inwestować w pierwszej kolejności w naszych pracowników!

2.Pracę w nowoczesnej placówce

3.Możliwość prowadzenia autorskich zajęć rozwojowych z dziećmi

4.Współpracę z dużym zgranym zespołem dyrektorów z całej Polski oraz wsparcie od Managera, Biura jak i pozostałych dyrektorów (spotykamy się raz na dwa tygodnie on-line)

5.Nowoczesne rozwiązania bazujące na Metodzie Dobry Start czy aplikacji INSO

6.Ciekawe doświadczenia jak współpraca z Fińskim partnerem

Proszę o wysyłanie CV za pośrednictwem formularza OLX.

Przede wszystkim jednak najważniejsze jest abyś BYŁA lub BYŁ osobą chętną do pracy, nie bojącą się nowych wyzwań mającą chęci, aby wziąć udział w tworzeniu większej MISIOWEJ społeczności dla rodziców na terenie całej Polski!

Do dokumentów należy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz.

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 912110732