2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Dąbrowa Górnicza
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik zmianowy Magazynu

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ALGAS Sp. z o. o Sp.k.

Przedsiębiorstwo ALGAS jest zlokalizowane w województwie śląskim. Działa na rynku od 1991 roku w zakresie branży drobiarskiej i hodowlanej jest firmą rodzinną. ALGAS to nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu w pełni zautomatyzowany i innowacyjny dostarcza swoje produkty zarówno do sieci handlowych jak i zakładów przetwórczych.

Twój zakres obowiązków

  • codzienne koordynowanie pracy magazynu

  • sporządzanie dokumentacji magazynowej

  • organizacja i nadzór nad kompletacją zamówień dla klienta

  • koordynacja współpracy z innymi działami

  • kontrola ilościowa i jakościowa wydawanego i przyjmowanego towaru

  • przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów

  • kontrola stanów w magazynie

  • zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie

  • umiejętność pracy w zespole

  • skoncentrowanie na pracy

  • uczciwość i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

To oferujemy

  • stabilne i bezpośrednie zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności, wywiązywania się z powierzonych obowiązków

  • elastyczne formy zatrudnienia dopasowane do potrzeb pracownika

  • indywidualne możliwości rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • premia za polecenie pracownika

  • rabat na zakupy naszych wyrobów w firmowym sklepie

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

RODO

Rozpatrywane będą tylko podania zawierające następujące oświadczenie z podpisem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi osobowymi zawartymi w CV  przez:

1)     Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe ALGAS Ciepał Helena, Szatan Barbara spółka jawna z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Broniewskiego Władysława 40, posiadająca KRS: 0000064560;

2)     ALGAS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Juliuszowskiej 1K, posiadająca KRS: 0000720032;

3)     Zakład Przetwórstwa Mięsnego CSS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jaroszowcu przy ul. Kolejowej 2, posiadająca KRS: 0000140333;

4)     Grupa Producentów Rolnych BAKSS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Broniewskiego Władysława 40, posiadająca KRS: 0000347680;

- dla celów rekrutacji: Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

- w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych na inne stanowiska: Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 911868025