2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Oława
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownik Zmianowy Supermarket

Wynagrodzenie

4 842 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Największym bogactwem jest człowiek.W naszej codziennej pracy staramy się jak najlepiej dopasować ludzi do miejsc, aby pomóc im osiągnąć ich prawdziwy potencjał. Rekrutujemy ludzi dla ludzi – tak definiujemy naszą działalność. Do każdego procesu rekrutacji podchodzimy indywidualnie, dbamyo partnerską atmosferę, budujemy długotrwałe relacje.

Kierownik Zmianowy

Opis stanowiska

Grupa Muszkieterowie to niezależni przedsiębiorcy zarządzający supermarketami w różnych krajach Europy.

Jednym z tych supermarketów jest Intermarche Oława, które podejmie współpracę z osobą na stanowisko:

Wymagania stanowiska

• Aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne - Warunek Konieczny !!!

• Mile widziane wykształcenie kierunkowe

• Znajomość programu Excel na poziomie ponad podstawowym

• Doświadczenie praktyczne na podobnym stanowisku

• Umiejętność podejmowania decyzji

• Umiejętność kierowania zespołem pracowników

• Znajomość procedur haccp Dyspozycyjność do pracy zmianowej

• Samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Motywujące wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• Praca w miłej i przyjaznej atmosferzeOsoby zainteresowane pracą proszone są o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 831480428