2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Dolnośląskie
  6. Manager restauracji - Staniszów
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik zmiany gastronomi

Lokalizacja

Staniszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

Do nowej restauracji włoskiej w Staniszowie poszukujemy osób na stanowiska

Kierownik zmiany porannej

Kierownik zmiany wieczornej

Zakres obowiązków:

⁃ Współpraca z Kierownikiem Gastronomii oraz Szefem Kuchni

⁃ Profesjonalna obsługa Gości w restauracji podczas śniadań oraz a la carte zgodnie z obowiązującymi standardami

⁃ Planowanie, koordynacja, kontrola wykonania codziennych zadań podległego zespołu

⁃ Zarządzanie zmianą, czuwanie nad przebiegiem oraz pracą zespołu

⁃ Dbanie o jakość usług, wizerunek oraz rozwój restauracji

⁃ Nadzór nad rozliczeniami dziennych utargów

⁃ Szkolenie oraz wdrażanie nowych pracowników

⁃ Udział w comiesięcznej inwentaryzacji

⁃ Współpraca z innymi działami

⁃ Dbanie o czystość w przestrzeni restauracyjnej, częściach magazynowych oraz zapleczach

⁃ Przygotowanie restauracji do otwarcia

⁃ Dbanie o wizerunek firmy

⁃ Udzielanie informacji na temat oferty obiektu oraz atrakcji w okolicy

Nasze oczekiwania:

⁃ Doświadczenie w pracy w gastronomii na podobnym stanowisku

⁃ Umiejętność zarządzania czasem własnym oraz zespołu

⁃ Znajomość języka polskiego oraz angielskiego umożliwiające swobodną komunikację z gościem

⁃ Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

⁃ Odpowiedzialność, rzetelność, lojalność oraz punktualność

⁃ Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji

⁃ Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Gośćmi

⁃ Dbałość o szczegóły oraz sumienność i zaangażowanie w pracę

⁃ Gotowość do podjęcia pracy również w weekendy, święta oraz w porach wieczornych

⁃ Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

⁃ Pozytywnego nastawienia, uśmiechu oraz chęci do pracy :)

Oferujemy:

⁃ Umowę o pracę lub zlecenie

⁃ Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

⁃ Szkolenia

⁃ Możliwość rozwoju oraz awansu

⁃ Praca w młodym energicznym zespole

⁃ Możliwość wspólnego tworzenia nowego wyjątkowego obiektu

Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o złożenie cv poprzez olx.

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Staniszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Staniszów
ID: 912055976