2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Śląskie
  6. Zarządzanie produkcją - Sośnicowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierownik zmiany / Brygadzista

Wynagrodzenie

6 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sośnicowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Obowiązki:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym.

  • Organizacja pracy podległych pracowników.

  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów.

  • Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy (BHP).

  • Współpraca z kierownictwem i innymi działami firmy.

  • Przygotowywanie statyatyk i raportowanie w systemie ERP

  • Nadzór nad dokumentacją.

  • Zapewnienie terminowej realizacji zleceń.

  • Monitorowanie i raportowanie czasu pracy podległych pracowników.

  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i przeciwpożarowych.

  • Szkolenie i motywowanie podległego zespołu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Znajomość procesów produkcyjnych.

  • Umiejętność organizowania pracy zespołu.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne.

  • Wymagana dobra znajomość rysunku technicznego

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Lokalizacja

Sośnicowice,

Śląskie

Śląskie, Sośnicowice
ID: 912432736