2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Przyprostynia
Dodane 01 maja 2024

Kierownik zmiany, Brygadzista - Gmina Zbąszyń

Lokalizacja

Przyprostynia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis stanowiska:

  • Ustalanie celów i zadań dla bezpośrednio podległych komórek organizacyjnych oraz nadzorowanie ich skutecznej realizacji.
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizowanych procesów.
  • Nadzorowanie realizacji obsługi technicznej i utrzymania sprawności maszyn i urządzeń oraz oprzyrządowania produkcji i przestawiania maszyn.
  • Nadzór nad gospodarką odpadami na hali produkcyjnej.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne
  • Dobrą atmosferę i kulturę pracy
  • Ubezpieczenia grupowe na życie
  • Prywatny dostęp do lekarzy - Lux Med

Kontakt:

53*******00

Lokalizacja

Przyprostynia,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przyprostynia
ID: 653977517