2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Żoliborz
Dodane 12 maja 2024

Kierownik zmiany Bubble Tea Arkadia

Wynagrodzenie

32 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Opis

Poszukiwany Kierownik zmiany w Bubble Tea w CH Arkadia

Nasze wymagania:

Energiczność, pozytywne nastawienie, dbałość o porządek i czystość.

Umiejętność pracy w zespole.

Gotowość do nauki i rozwoju.

Gotowość do nawiązania dłuższej współpracy.

Zdolność do pracy 12 godzinnej również w weekendy i święta.

Minimum rok doświadczenia pracy w gastronomii

Zakres obowiązków:

Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie wyspy handlowej.

Zarządzenie zespołem w trakcie pracy i realizowanie zadań od właścicieli lokalu.

Aktywną pracę- ramię w ramię z załogą.

Oferujemy:

Wynagrodzenie na start 28 brutto zł/h po miesięcznym przeszkoleniu 32 brutto zł/h

Podwyżki wraz z rosnącym stażem i zaangażowaniem

Dostępność karty multisport.

Możliwość łączenia pracy wraz ze studiami.

Zniżki na produkty firmowe.

Prosimy o przesłanie CV wraz z dyspozycyjnością.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 917910317