2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Mazowieckie
  6. Kelner, barman, barista - Warszawa
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Costa Coffee Polska S.A.
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik Zmiany Costa Coffee, Warszawa

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy

Opis

WÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

•      Zarządzanie zmianą

•      Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i utrzymywanie kosztów na wskazanym poziomie

•      Zarządzanie i motywowanie zespołu do osiągania wyznaczonych celów na zmianie

•      Wsparcie w szkoleniach nowych członków zespołu

•      Planowanie i zapewnianie dostępności produktów do sprzedaży w kawiarni (w tym przygotowywanie zamówień)

•      Wykonywanie inwentaryzacji

•      Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach i pracy kawiarni, w tym przygotowywanie kawy i pozostałych produktów dostępnych w naszych kawiarniach (kanapki, sałatki, jogurty, słodkie wypieki)

•      Dbałość o przestrzeganie standardów Costa na zmianie, by zapewniać naszym Gościom pozytywne wrażenia z wizyty w kawiarni

•      Zapewnienie czystości w kawiarni

NASZE WYMAGANIA

•      Posiada doświadczenie w zarządzaniu zmianą

•      Umiejętnie planuje i wyciąga trafne wnioski

•      Umiejętnie zarządza zespołem; wie, jak nakręcić ludzi do działania i buduje pozytywną atmosferę współpracy

•      Komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi – z gościem i zespołem

•      Gotowość do pracy w elastycznych godzinach – w systemie zmianowym, we wczesnych godzinach porannych, późnych wieczornych oraz w weekendy i święta

•      Chęć do nauki i pozyskiwania nowej wiedzy – o kawie, naszych produktach oraz standardach

•      Odwaga do podejmowania nowych zadań

TO OFERUJEMY:

•      Stabilne zatrudnienie

•      Elastyczny grafik, który połączysz ze swoimi zajęciami

•      Zniżkę na nasze produkty, a jest w czym wybierać

•      Szkolenia, które od początku wprowadzą Cię w świat kawy

•      System premiowy uzależniony od wyników Twojej kawiarni

•      Kartę sportową, możliwość rozszerzenie prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenie grupowe dla chętnych

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 868251627