2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Wielkopolskie
  6. Manager restauracji - Poznań
  7. Manager restauracji - Jeżyce
Dodane 10 maja 2024

Kierownik zmiany do restauracji, pizzerii, manager

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Jeżyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Istniejąca od kilkunastu lat na rynku poznańskim sieć pizzerii

poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik zmiany

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania to:

·        Kierowanie kilkuosobową grupą młodych ludzi,

·        Aktywna praca w lokalu na różnych stanowiskach,

·        Przyjmowanie zamówień telefonicznych,

·        Sporządzanie raportów finansowych,

·        Prowadzenie kasy i rozliczanie pracowników,

·        Wprowadzanie nowych pracowników do firmy,

Od kandydatów oczekujemy:

·        statusu studenta/studentki minimum drugiego roku studiów /mile widziane kierunki hotelarsko-gastronomiczne/, ale niekoniecznie,

·        głowy pełną oryginalnych pomysłów marketingowych, które potrafisz z pasją wdrażać,

·        znajomości środowiska MsOffice/Windows, sprawnego posługiwania się Internetem, obsługi urządzeń biurowych, opanowanej techniki szybkiego pisania na klawiaturze /mile widziana umiejętność pisania bezwzrokowego/,

·        uczciwości, sumienności, szybkości i precyzyji w działaniu, zawsze doprowadzasz sprawy do końca, potrafisz sprawnie radzić sobie z wieloma obowiązkami, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi,

·        ekstrawagancji, temperamentu, poczucia humoru i dystansu do siebie,

·        odpowiada Ci praca w kameralnym środowisku i z szerokim zakresem obowiązków - nie zniechęcą Cię prostsze obowiązki, ale też poradzisz sobie ze złożonymi zadaniami,

·        profesjonalnej prezencji i wysokiej kultury osobistej, jesteś osobą taktowną i potrafisz dyplomatycznie wybrnąć z kryzysowych sytuacji,

·        prawa jazdy,

·        znajomości języka angielskiego w stopniu podstawowym/komunikatywnym.

Oferujemy:

·        pracę w pełnym/niepełnym wymiarze - minimalna dyspozycyjność: 3 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli,

·        atrakcyjny system wynagrodzeń premiujący najlepszych,

·        dużą samodzielność,

·        możliwość zdobywania cennego doświadczenia w wymagającym środowisku,

·        możliwość wnoszenia własnego wkładu w rozwój firmy,

·        możliwość otwarcia w przyszłości własnej restauracji franczyzowej.

Prosimy o dodanie w cv klauzuli::

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Jeżyce
ID: 723193871