2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierownik Zmiany, Kucharz/Cukiernik, Personel Sprzątający, Animator.

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park poszukuje kandydatów do pracy na stanowiskach:

Opisy stanowisk:

Kierownik Zmiany

  • kierowanie bieżącą działalnością centrum zabaw rodzinnych

  • planowanie pracy centrum zabaw oraz dbałość o sprawną realizację usług,

  • zarządzanie zespołem pracowników w tym przydzielanie i organizowania pracy podległemu zespołowi oraz kontrola efektów pracy,

  • zarządzanie procesem rekrutacji oraz szkoleń wewnętrznych,

  • sprawowanie nadzoru nad realizacją usług

·       możliwość realnego wpływu na działania marketingowe oraz rozwój obiektu

Wymagania:

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • dobra organizacja pracy własnej

  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych,

  • dyspozycyjność dostosowana do systemu pracy centrum

Oferujemy:

  • umowa o pracę po zakończonym okresie próbnym 3 mce (do 3 mcy umowa zlecenie)

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premię za osiągnięte wyniki.

Kucharz/Cukiernik

  • przygotowywanie produktów zgodnie z recepturami,

  • weryfikacja receptur, przygotowywanie prób nowych produktów,

  • dbałość o jakość i estetykę przygotowywanych produktów,

  • przestrzeganie zasad higieny i procedur na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • wykształcenia gastronomicznego lub pasji do pieczenia,

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),

  • znajomości systemu HACCP oraz zasad Dobrej Praktyki Higienicznej i Produkcyjnej.

Pracownik sprzątający

  • Praca polega na utrzymaniu czystości w Family Park, sprzątaniu sali zabaw dla dzieci, pokoi urodzinowych, sanitariatów (zamiatanie podłóg, odkurzanie wykładzin, mycie podłóg, wycieranie kurzy, mycie toalet itp.)

  • Praca w godzinach wieczornych od 19:30 lub porannych od 4:00

  • Praca w weekendy.

Wymagania:

  • obowiązkowość,

  • uczciwość,

  • punktualność,

  • odpowiedzialność.

Animator w Family Park Bydgoszcz!

Czego oczekujemy

  • status studenta, wiek do 26 r.ż.

  • komunikatywność, poczucie humoru, łatwość w kontakcie z ludźmi

  • dyspozycyjność minimum 80 h miesięcznie (w tym 2 weekendy)

  • mile widziane doświadczenie z dziećmi oraz umiejętności animacyjne

Twoje zadania będą polegać na:

  • prowadzeniu animacji dla dzieci w ramach różnych imprez,

  • dbaniu o jakość i bezpieczeństwo zabaw,

  • obsłudze urządzeń rekreacyjnych,

  • przestrzeganiu procedur sanitarnych.

Oferujemy Ci:

  • pełne przeszkolenie z zakresu animacji,

  • umowę zlecenie (od 80 do 160 h miesięcznie),

  • elastyczny grafik

Godziny pracy:

  • Wtorek-Piątek: 8:00-20:00

  • Sobota-Niedziela: 8:00-20:00

Możliwość dostarczania CV bezpośrednio do siedziby firmy z dopiskiem stanowiska.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 910782674