2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Opolskie
  5. Prace magazynowe - Zimna Wódka
Dodane 23 maja 2024

Kierownik Zmiany Logistyki - IFA Powertrain Polska sp. z o.o.

Lokalizacja

Zimna Wódka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O nas

Produkujemy półosie – napędzamy przyszłość motoryzacji!

IFA Powertrain Polska należy do grupy IFA Holding GmbH, jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze. Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensleben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj. W IFA Powertrain Polska w Zimnej Wódce produkujemy półosie dla grupy Daimler.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Kierownik Zmiany Logistyki

Miejsce pracy: Strefa Ekonomiczna - region Zimna Wódka (gm. Ujazd), woj. opolskie, przy autostradzie A4

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem pracowników w magazynie (czas pracy, kompetencje, wdrażanie nowych pracowników itp.)

  • zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP, procedur oraz standardów firmy

  • przyjmowanie dostaw w SAP, rozmieszanie towaru, kontrola przyjmowanego towaru, sprawdzanie zgodności, przyjmowanie i wydawanie dostaw nieseryjnych

  • ścisła współpraca z działami produkcyjnymi oraz z planistami

  • obsługa SAP z poziomu procesów logistycznych

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w magazynie

  • nadzór nad flotą wózków widłowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej 2-letniego praktycznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • bardzo dobrej znajomości procesów logistycznych w obszarze magazynu

  • znajomości systemu SAP – wymóg konieczny

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

  • znajomości przepisów BHP oraz przepisów prawa pracy

  • znajomości środowiska pracy według metod Lean Manufacturing

  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętności budowania relacji na różnych szczeblach organizacji

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

To oferujemy:

  • W IFA podzielisz się swoim doświadczeniem i zdobędziesz nowe

  • Otrzymasz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • Będziesz mieć wpływ na efekty swojej pracy

  • Biorąc udział w szkoleniach zarówno w ramach Grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych, podniesiesz swoje kwalifikacje

  • Oferujemy dostęp do takich benefitów jak: dofinansowanie posiłków w kantynie pracowniczej prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów do pracy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • Darmowy transport z Kędzierzyna-Koźla, Zdzieszowic, Leśnicy, Strzelec Opolskich, Jemielnicy, Zawadzkiego

  • Umowę o pracę bezpośrednio pod firmą

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFA Powertrain Polska Sp. z o.o., ul. Europejska 8 Zimna Wódka, 47-143 Ujazd, adres e-mail: privacy(at)ifa-group.com.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane na potrzeby przyszłych rekrutacji będą przetwarzane do czasu wniesienia przez Panią/Pana sprzeciwu wobec przetwarzania danych i pozytywnego jego rozpatrzenia przez Administratora, nie dłużej jednak niż przez okres 1 roku od dnia przekazania nam Pani/Pana danych osobowych.

Zgodnie z Kodeksem Pracy, Administrator ma prawo żądać od osoby ubiegającej się o zatrudnienie, podaniach takich danych osobowych jak imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Inne dane osobowe Administrator może przetwarzać w oparciu o Twoją zgodę.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W każdym przypadku, gdy dane są przetwarzane przez Administratora na podstawie Pani/Pana zgody, ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Wycofać zgodę możesz pisemnie na adres korespondencyjny: IFA Powertrain Polska Sp. z o.o., ul. Europejska 8 Zimna Wódka, 47-143 Ujazd lub adres e-mail: privacy(at)ifa-group.com.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zimna Wódka,

Opolskie

Opolskie, Zimna Wódka
ID: 917147426