2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Sosnowiec
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierownik zmiany magazynu / Brygadzista HURTOPONY Sosnowiec

Wynagrodzenie

6 200 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Hurtopony poszukuje kandydata na stanowisko: Kierownik zmiany / Brygadzista do naszej hurtowni opon znajdującej się w Sosnowcu przy ul. Nowopogońskiej.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy brygadzisty lub w kierowaniu zespołem

• Umiejętność organizacji pracy zespołu

• Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność

• Dobra organizacja czasu pracy

• Znajomość branży motoryzacyjnej lub oponiarskiej będzie dodatkowym atutem

Obowiązki:

• Efektywne zarządzanie zespołem magazynowym

• Nadzór nad przyjmowaniem, składowaniem i wydawaniem towaru

• Współpraca z innymi działami firmy

• Kontrola nad dokumentacją magazynową

• Usprawnianie procesów logistycznych, celem poprawy efektywności pracy

• Koordynowanie wysyłek i dostaw

• Optymalizacja przestrzeni magazynowej

• Dbałość o zgodność stanów magazynowych

• Pomoc przy pracach magazynowych

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Umowę o pracę po okresie próbnym

• Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i zaangażowania

• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku

Zapraszamy do składania CV.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 866544691