2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Podkarpackie
  6. Logistyka - Gorzyce
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierownik zmiany/Mistrz logistyki

Lokalizacja

Gorzyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres zadań:

  • kierowanie pracą pracowników produkcji i (organizowanie pracy, wyznaczanie i delegowanie obowiązków itp.),

  • nadzorowanie procesów produkcyjnych, troska o jakość i terminowość,

  • działanie na rzecz obniżenia kosztów produkcji i podwyższenia wydajności,

  • sprawowanie nadzoru nad przestrzeganiem norm BHP,

  • prowadzenie szkoleń stanowiskowych dla nowo przyjętych pracowników,

  • rozwiązywanie problemów występujących podczas produkcji

  • współpraca z przedstawicielami różnych działów funkcjonujących w ramach przedsiębiorstwa produkcyjnego, np. utrzymania ruchu, jakości czy logistyki,

  • przygotowywanie harmonogramów pracy w oparciu o przepisy odnoszące się do norm czasu pracy

Co oferujemy?

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • czynne uczestnictwo w budowaniu zespołu (zaangażowanie, atmosfera, odpowiedzialność),

  • zdobywanie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilność zatrudnienia,

  • praca w systemie zmianowym 4 brygadowym

Oczekiwania

  •  Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  •  Uprawnienia UDT 2WJO,

  • Prawo jazdy kat B,

  •  Znajomość MS Office,

  •  Umiejętność rozwiązywania konfliktów,

  •  Umiejętność definiowania priorytetów,

  •  Skuteczność i terminowość,

  •  Chęć rozwijania własnych umiejętności oraz całego zespołu,

  •  Podążanie za standardami firmy i klienta,

  •  Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,

  •  Komunikatywność,

  •  Umiejętność analitycznego myślenia

Lokalizacja

Gorzyce,

Podkarpackie

Podkarpackie, Gorzyce
ID: 903110115