2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Pomorskie
  6. Manager restauracji - Wiślinka
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierownik Zmiany Restauracji/ Grano Hotel SolMarina

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wiślinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grano Hotels SOLMARINA , zatrudni uśmiechniętą, młodą duchem, pracowitą i uporządkowaną osobę na stanowisko Kierownika Zmiany Restauracji

Obowiązki:

Ścisła współpraca z Managerem Gastronomii w nadzorowaniu pracy personelu

Odpowiedzialność za jakość serwisu

Wyznaczanie oraz rozliczanie zadań

Dbanie o odpowiednią atmosferę w restauracji oraz jej wystrój

Rekrutowanie, szkolenie i motywowanie personelu

Nadzór nad realizacją imprez zorganizowanych, odbywających się w restauracji

Zamówienia oraz kontrola stanów magazynowych

Prowadzenie comiesięcznych inwentaryzacji

Wymagania:

Dyspozycyjność i zaangażowanie

Wysokie kompetencje interpersonalne

Minimum Roczne doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku

Umiejętność delegowania i egzekwowania zadań, szkolenia i motywowania pracowników

Konsekwencja w działaniu oraz dążenie do osiągania wyznaczonych celów

Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Znajomość programu POS będzie dodatkowym atutem

Dodatkowym atutem będzie znajomość wina jak i alkoholi twardych

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie

Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i umiejętności

Możliwość rozwoju zawodowego

Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej w Lux-Med.

Dofinasowanie do karty sportowej Multi-Sport

Posiłki Pracownicze

Kandydatów prosimy o wysyłanie CV za pomocą olx

Grano Hotels to sieć hoteli i apartamentów w Gdańsku oraz na Wyspie Sobieszowskiej . Od lat z powodzeniem zajmuje się branżą wynajmu krótko i długoterminowego, przyjmując turystów odwiedzających piękne nadmorskie miasto jakim jest Gdańsk. Dzięki otwartości i zgranemu zespołowi pracowników udaje nam się zebrać obfite plony.

W naszej pracy opieramy się na zasadach wzajemnej współpracy, wspólnym rozwiązywaniu problemów, które pozwalają nam na zrealizowanie wyznaczonych celów. Nasz Zespół jest kluczem do sukcesów jakie osiągamy. Osoby w naszym Zespole uzupełniają się nawzajem, pokazują rozwiązania niedostępne dla umysłów innych, będąc dla siebie wzajemną inspiracją.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Lokalizacja

Wiślinka,

Pomorskie

Pomorskie, Wiślinka
ID: 898917913