2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Zarządzanie hotelem
  5. Zarządzanie hotelem - Lubelskie
  6. Zarządzanie hotelem - Lublin
Dodane 19 kwietnia 2024

Inspektor Służby Pięter

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa i nadzór wykonania usługi sprzątania hotelu przez zewnętrzną firmę sprzątającą w nowo otwieranym Hotelu Arche ,,Sanatorium Milicyjne'' w Nałęczowie

  • odpowiadanie na zapytania gości hotelu w kwestiach dotyczących Służby Pięter

  • comiesięczna inwentaryzacja

  • składanie zamówień i kontrola zakupów

  • kontrola jakości usług świadczonych przez zleceniobiorców z zakresu czystości hotelu

  • podtrzymywanie i nawiązywanie relacji z dostawcami

  • tworzenie grafików i comiesięcznych rozliczeń

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • zdolność do szybkiego uczenia się oraz wrażliwość na szczegóły

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hotelu

  • dobra organizacja pracy, zdolność zarządzania i motywowania zespołu

  • umiejętności interpersonalne i zorientowanie na jakość usług

  • bardzo dobra znajomość języka polskiego

To oferujemy

  • ciekawą pracę gwarantującą nowe wyzwania

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenie

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 913080735