2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Zachodniopomorskie
  6. Manager restauracji - Jarkowo
Dodane Dzisiaj o 13:04

Kierownik Zmiany w KFC Jarkowo

Wynagrodzenie

5 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie, która w swoim portfolio ma takie marki jak: KFC, Pizza Hut, Burger King czy Starbucks. Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 25 krajach na całym świecie - tworzymy globalną organizację, która kieruje się wspólnym celem i silnym przekonaniem, że Gościnność to nasz przepis na sukces.

Dołącz do zespołu KFC jakoKierownik Zmiany

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem i dbanie o pozytywną atmosferę w Restauracji
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi naszych Gości
  • Dbanie o najwyższą jakość serwowanych produktów
  • Wsparcie zespołu na stanowiskach pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem lub prowadzeniu samodzielnych projektów
  • Pozytywnego nastawienia do realizacji zadań i celów sprzedażowych
  • Elastyczność i otwartość na zmiany
  • Dążenie do ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie – oferujemy umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska
  • Pakiet benefitów dopasowany do Twoich potrzeb m.in.: pakiet medyczny, karta Multisport, vouchery zakupowe, prywatny program oszczędnościowy
  • Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego
  • Ekstra premie za osiągane wyniki
  • Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Kartę System OK
  • Zniżka na produkty firmy AmRest
  • Dostęp do platformy językowej
  • Premia za polecenie przyjaciela do pracy
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie zwlekaj i aplikuj już teraz!

Informujemy, ze zapoznamy się z każdą otrzymaną aplikacją i skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jarkowo,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Jarkowo
ID: 912182180