2. Praca
  3. Produkcja
  4. Zarządzanie produkcją
  5. Zarządzanie produkcją - Lubelskie
  6. Zarządzanie produkcją - Biała Podlaska
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierownik Zmiany - Zarządzanie zespołem - Praca w FoodWell

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Opis stanowiska:

  • Zarządzaj zespołem składającym się z operatorów maszyn, pakowaczy oraz referentki, która wspomoże Cię w kwestiach dokumentacji – łącznie będzie to około 45 osób

  • Organizuj oraz rozdzielają obowiązki dla Swojego zespołu

  • Wspieraj, doskonal i motywuj Swój zespół

  • Nadzoruj wykorzystanie surowców oraz sam proces technologiczny (czy zespół posiada odpowiednią recepturę? Czy pracuję na odpowiednich programach?)

  • Weź odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych na 23 liniach.

  • Szukaj nowych rozwiązań i optymalizację w ramach Swoich procesów – dziel się z Nami swoimi pomysłami i rozwiązaniami

  • Rozliczaj produkcję w systemie SAP (oferujemy szkolenia!)

  • Dbaj o jakość – zarówno samych procesów produkcyjnych jak i na Naszych produktów

  • Przestrzegaj i edukuj Swój zespół w kwestiach związanych z jakością oraz bezpieczeństwem (BHP)

  • Współpracuj z Zespołami: Planowania produkcji (optymalizacja planu), Technicznym (usuwania usterek oraz modernizacji maszyn oraz Jakości (podwyższając jakość)

  • Jak każde stanowisko kierownicze, tak i tu spotkasz się z obowiązkiem prowadzenia dokumentacji. W naszym przypadku mowa tu o wypełnieniu kart pracowniczych oraz dokumentacji jakościowej.

Nasze wymagania:

  • Najistotniejszym wymaganiem jest doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie produkcyjnej (nie musi być z branży FMCG) – musisz umieć organizować i planować z wyprzedzeniem pracę oraz konsekwentnie oceniać realizację zadań Swojego zespołu

  • Świetnie na tym stanowisku sprawdzi się osoba komunikatywna, otwarta i samodzielna, która potrafiąca rozwiązywać nowopowstałe problemy.

  • Bardzo cenimy sobie także umiejętność krytycznego spojrzenia, szukania optymalizacji oraz wprowadzania nowych, lepszych rozwiązań.

Mile widziane:

  • Lean Managment (5s, Kaizen, Poka-yoke)

  • Doświadczenie w branży spożywczej

  • Znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • Pracę w rozbudowanej i doświadczonej organizacji, która nie zwalnia tempa i ma przed sobą ambitne cele

  • Miejsca pracy, w którym masz dużą sprawczość, autonomię oraz możliwość rozwoju (zarządzania zmianą w dużym zakładzie produkcyjnym)

  • Premię miesięczną – do 20% podstawy wynagrodzenia (KPI - PTP, MUV, RFT)

  • Kompleksowy OnBoarding – wdrożenie w: strukturę, marki, stanowisko i raporty

  • Pakiet standardowych benefitów

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 913882591