2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Mazowieckie
  6. Lakiernik, blacharz - Nowy Konik
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierownika działu blacharsko - lakierniczego

Lokalizacja

Nowy Konik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Timex S. A. Autoryzowany Serwis Pojazdów Iveco.

Zatrudni:

Zadania:

·         Kierowanie i realizowanie polityki sprzedaży usług blacharsko-lakierniczych,

·         Nadzór nad naprawami blacharsko-lakierniczymi pojazdów i naczep

·         Zarządzanie podległym personelem,

·         Realizacja celów ilościowych i jakościowych,

·         Monitorowanie jakości oraz terminowości wykonywanych napraw,

·         Stały kontakt z kluczowymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów - budowanie z nimi długotrwałych relacji,

·         Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód,

·         Nadzór nad terminowym rozliczaniem szkód.

Wymagania:

·         Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych oraz naczep

·         Wykształcenie minimum średnie techniczne,

·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowniczym,

·         Znajomość procesu napraw blacharsko-lakierniczych,

·         Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

·         Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta i prowadzenia negocjacji handlowych

·         Znajomość obsługi komputera, MS Office,

·         Wysoka kultura osobista i dbałość o realizację najwyższych standardów obsługi klienta,

·         Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

·         umowę o pracę,

·         atrakcyjne wynagrodzenie + premie za wyniki,

·         narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (m.in. samochód służbowy),

·         zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe,

·         dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej,

Telefon kontaktowy: 22-320-37-00 ( w godzinach 8.30-16.00)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą:

"Zgodnie z art. 6 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez TIMEX S.A. ul. Terespolska 58, 05-074 Halinów, Nowy Konik dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/złożyłam dokumentację rekrutacyjną"

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych ("RODO") administratorem Twoich danych osobowych jest TIMEX S.A. z siedzibą w: Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa (Pracodawca-administrator danych)

Lokalizacja

Nowy Konik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Konik
ID: 911880892