2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Kraków
  6. Pozostałe oferty pracy - Podgórze
Dodane 15 kwietnia 2024

Klub Fitness w Krakowie zatrudni Managera-koordynatora nauk pływania

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyKadra kierowniczaRekrutacja online

Klub Lemon Fitness poszukuje managera z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem.

Wymagania:

  • Doskonała organizacji pracy własnej

  • Znajomość branży fitness

  • aktywne uprawianie sportu

  • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (również w weekendy)

  • Sumienności (dokładnego wykonywania powierzonych zadań)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz obiektem będzie mile widziane

  • wysoka kultura osobista, umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych oraz asertywność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • biegłe posługiwanie się social mediami

  • rozwinięta własna marka w social mediach (mile widziane)

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie nauk pływania/ zespołem oraz grafikiem

  • Ścisła współpraca z Zarządem, w realizacji założonych celów,

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta na terenie całego klubu,

  • Sprawowanie merytorycznego nadzoru nad funkcjonowaniem klubu,

  • Aktywne budowanie atmosfery w klubie, poprzez udzielanie klubowiczom pomocy i wsparcia,

  • Układanie grafików zajęć, w oparciu o sugestie i obłożenie

  • Obsługa strony www (grafik, aktualności, eventy, promocje, reklama),

  • Obsługa Social Mediów klubu (fb,insta)

  • Dbanie o czystość w obiekcie oraz sprawność i dostępność sprzętu sportowego

  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych

  • Aktywne działanie mające na celu rozwój firmy

  • Organizacja Eventów, zawodów, promocji itp.

  • Dbałość o pracowników klubu i relacje z nimi

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę (o pracę, zlecenie, B2B), podstawa 4500 zł netto na początek.

  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia własnych kwalifikacji

  • Praca w rodzinnej atmosferze w oparciu o wzajemny szacunek

  • Elastyczny czas pracy

CV, wraz z życiorysem proszę przesyłać wyłącznie w odpowiedzi na ogłoszenie wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych wymaganych do procesu rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 707660733