2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Gdańsk
  7. Kelner, barman, barista - Śródmieście
Dodane 22 kwietnia 2024

Klub Wild Orchid GDAŃSK, Praca dla kelnerki / OD ZARAZ, nocki

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Hej!

Jeden z najlepiej prosperujących klubów w Gdańsku ul. Duga 74 zatrudni kelnerkę!!!

Praca od zaraz! NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Obowiązki:

  • omawianie, sprzedaż produktów z karty

  • przyjmowanie i składanie zamówień na barze

  • dbanie o ogólny porządek na barze (po zmianie nie sprzątamy klubu)

  • współpraca z resztą zespołu

Oferujemy :

  • umowa od pierwszego dnia pracy na czas nieokreślony

  • grafik ustalany raz w tygodniu - wymagane minimum 3 noce w tygodniu (można więcej)

  • terminowe wypłaty raz w tygodniu ! W każdy poniedziałek na koncie :)

  • pełne szkolenie kelnerskie - szkolenie 2 tygodnie ->150 zł netto zmiana, po szkoleniu praca na % od sprzedaży - średnie zarobki od około 1000zł netto tygodniowo w górę!

  • brak górnych limitów jezeli chodzi o zarobki

Wymagania :

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność w godzinach nocnych 20-6

  • komunikatywność, zaangażowanie

  • pełnoletność - warunek konieczny

  • gotowość do pracy OD ZARAZ

Jesteś zainteresowana? Prześlij mi CV lub dane kontaktowe, umówimy się na rozmowę :)

Do usłyszenia :))

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 913631819