2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Nowa Huta
Dodane 26 kwietnia 2024

KODANO Optyk - pracownik biurowo-magazynowy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Kodano Optyk (sieć rozwijających się salonów optycznych w Polsce) poszukuje osób do pracy biurowo- magazynowej która ściśle związana jest z funkcjonowaniem salonów stacjonarnych.

  • miejsce pracy Kraków dzielnica Nowa Huta,

  • poszukujemy osób które dobrze radzą sobie w samodzielnej organizacji pracy, jak również potrafią pracować w zespole,

  • oferujemy stabilną pracę z umową na pełen etat,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • doświadczenie w branży optycznej nie jest wymagane- wdrażamy w stanowisko pracy, pomagamy na każdym etapie zdobywania wiedzy,

  • zbudowaliśmy energiczny, młody i zgrany zespół, który chcemy poszerzyć

DOŁĄCZ DO KODANO OPTYK !

Zakres obowiązków:

  • praca w dziale obsługi salonów stacjonarnych Kodano Optyk poprzez aktywne wykonywanie bieżących zadań, sporządzanie dokumentów międzyfirmowych, przygotowywanie zapotrzebowania dla oddziałów stacjonarnych,

  • wspomaganie Pracowni Optycznej w sytuacjach wzmożonego zapotrzebowania,

  • aktywne uczestnictwo w szkoleniu i wdrażaniu w powierzone obowiązki,

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie (marketing, magazyn, IT).

Wymagania:

  • umiejętności prowadzenia kilku procesów jednocześnie

  • dobrej organizacji pracy własnej

  • zaangażowania w powierzone zadania

  • chęci do nauki oraz zdobywania doświadczenia w branży

  • umiejętności pracy w grupie

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do wysłania CV poprzez dostępny w ogłoszeniu formularz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 746441368