2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Sanok
Agnieszka
Dodane 25 kwietnia 2024

Komisjoner art. spozywczych - Niemcy

Wynagrodzenie

70 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sanok

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Poszukujemy Pracowników Magazynowych do komisjonowania w Niemczech!

TA OFERTA NIE JEST SKIEROWANA DLA PAR!!!

Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Magazynowy w malowniczej miejscowości 84079 Bruckberg koło Landshut, położonej w Bawarii!

Oferujemy:

  • Profesjonalną pomoc w języku polskim na każdym etapie procesu rekrutacyjnego oraz w trakcie pracy.

  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, abyś mógł/mogła skupić się na swojej pracy.

  • Niemiecką umowę o pracę oraz możliwość stałego zatrudnienia, zapewniającą stabilność i pewność jutra.

  • Bogaty pakiet dodatków socjalnych oraz wsparcie w załatwianiu formalności urzędowych.

  • Możliwość przejęcia bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcę, co daje Ci szansę na rozwój i awans zawodowy.

Gwarantujemy:

  • Zakwaterowanie.

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.

  • Dodatki nocne, zmianowe i nadgodzinowe.

  • Dużą ilość godzin pracy.

  • Stabilne zatrudnienie.

Opis stanowiska:

  • Praca tylko na nocnej zmianie, 6 dni w tygodniu.

  • Komisjonowanie warzyw i owoców.

  • Komisjonowanie za pomocą listy.

  • Przeszkolenie w języku polskim.

Wymagamy:

  • Posiadania własnego samochodu na dojazdy do pracy!

  • pierwsze doswiadczenie w komisjonowaniu

  • gotowosc do pracy w nocy

Jeśli jesteś gotowy/gotowa podjąć nowe wyzwanie i chcesz być częścią naszego zespołu, nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

Carpe Tempus Personal GmbH

Ingolstädter Straße 15

84030 Landshut

Lokalizacja

Sanok,

Podkarpackie

Podkarpackie, Sanok
ID: 912712735