2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Dodane 04 kwietnia 2024

Niemcy 13,8 € + 10 € diety Komisjonowanie art.spozywczych

Wynagrodzenie

10 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

Komisjonowanie - Order Picker ( Dzial Suchy i Frische )

Firma MBP Personalmanagement GmbH jest firmą świadczącą usługi w zakresie logistyki magazynowej dla niemieckich firm w przemysle spożywczym, wysylkowym i międzynarodowych przedsiębiorstw produkcyjnych.

Praca po swietach

Magazyn z art.spozywczymi szuka pracownikow na dwoch dzialach

Praca na stale rowniez dla Par , jezyk niemiecki nie jest wymagany

Praca w okolicy Fulda lub Frankfurt nad Menem

Opis stanowiska

- Staranna kompletacja przesyłek zgodnie z zamówieniem

- transport towarów w obrębie firmy

- 2 zmiany również praca w sobotę w zaleności od ilości zamówień

Wymagania

- zaświadczenie o niekaralności

- dokładność i szybkość w wykonywaniu powierzonych zadań

- posiadanie konta bankowego

Oferujemy

- pierwszą umowa na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),

- praca w dobrze zorganizowanej firmie

- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanej z zameldowaniem, ubezpieczeniem

- niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie zdrowotne( pełny pakiet socialny)

- mieszkanie i dojazd do pracy (odpłatne 300€ razem)

- buty robocze otrzymujecie od pracodawcy

- stawka 13,8 € brutto

- dieta 10 € za kazdy przepracowany dzien

- po 9 miesiacach opcja przejecia przez klienta

Prosze przeslac swoje Cv

Aplikuj do nas jeśli cenisz sobie prace w zgranym zespole, a ponadto:

- jesteś osobą sumienną i odpowiedzialną

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem (rozmawiamy po polsku)!

Prosimy o dopisanie w CV lub odpowiedzi na ogłoszenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez firmę MBP Personalmanagement Gmbh. Udzielona powyżej zgoda obejmuje następujące dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, miejsce pracy i jego adres, zajmowane stanowisko, wykształcenie, doświadczenie , osiągnięcia zawodowe. Oświadczam, że zostałam/em poinformowany, iż przysługuje mi prawo: do dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania; wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 865326120