2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Głogów
Dodane 25 kwietnia 2024

Komisjonowanie artykułów wyposażenia domu

Wynagrodzenie

60 - 65 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Głogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Zatrudnimy osoby do komisjonowania elementów wyposażenia domu.

Praca dwuzmianowa.

Kraj - Niemcy

Miasto - Kammlach

Obowiązki:

  • Komisjonowanie artykułów wyposażenia domu

Czego oczekujemy:

  • Chęci do pracy

  • Rzetelności

  • Uczciwości i odpowiedzialności

  • Dyspozycyjności

  • Umiejętności pracy w grupie

Mile widziany własny samochód

Co oferujemy?

  • Do 5 miesiąca 14.50 euro, od 6 miesiąca 15.00 euro brutto

  • Niemiecką umowę o pracę: niemieckie ubezpieczenie, możliwość ubiegania się o Kindergeld oraz inne świadczenia

  • Zameldowanie w Niemczech

  • Premie oraz dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta

  • Zakwaterowanie (295 euro na miesiąc, już z wszystkimi opłatami)

  • Transport busami do miejsca pracy. W przypadku korzystania z własnego samochodu przysługuje zwrot kosztów dojazdu, w zależności od przebytych km.

  • Całodobowe wsparcie polskiego koordynatora brygadzisty.

  • Możliwość otrzymywania zaliczek

  • Po 9 miesiącach możliwość otrzymania kontraktu bezpośrednio od naszego klienta

Lokalizacja

Głogów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Głogów
ID: 870222329