2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Kujawsko-pomorskie
  5. Praca za granicą - Bydgoszcz
Adrian Sikorski
Dodane 25 kwietnia 2024

Komisjonowanie odzieży za pomocą skanera w Werder (Havel) - 14€/h

Wynagrodzenie

8 400 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Oferta pracy z zakwaterowaniem

Headway Logistic składa możliwość zatrudnienia w miejscowości Werder (Havel), miejsce pracy znajduje się 136km od miejscowości Słubice jako komisjoner odzieży przy pomocy skanera w systemie dwuzmianowym.

Opis stanowiska:

kompletowanie, pakowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania:

• ukończone 18 lat,

• własny samochód,

• motywacja i chęć do pracy,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

• mile widziane grupy zorganizowane na codzienny dojazd do pracy.

Oferujemy:

umowę o pracę w niemieckiej firmie na warunkach niemieckich,

ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych,

• odprowadzanie wszelkich składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń społecznych,

• możliwość pobierania świadczeń rodzinnych dla dzieci (kindergeld),

• płatny urlop 24 dni w skali roku,

praca od pn. do pt., możliwe soboty,

• System dwuzmianowy 06:00 - 14:40 oraz 14:30 - 23:20,

• opiekę i pomoc polskiego koordynatora,

• praca w oparciu o niemiecką taryfę (AZK),

• stawka w wysokości 14,00€ brutto/godz.

• wynagrodzenie od 1600€ do 1650€ netto/miesięcznie,

premia od wydajności,

• koszt zakwaterowania wraz z mediami płatne 280€ miesięcznie z wynagrodzenia,

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń lub wyślij do nas dokumenty aplikacyjne CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

Adrian Sikorski - Specjalista ds. Rekrutacji

Headway Logistic — Naszą pracą jest znaleźć Ci Pracę!!!

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912618039