2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Błonie
Dodane 24 kwietnia 2024

Kompletowanie zamówień

Wynagrodzenie

30 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

HRQ Ability Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 22808. To zgrany i profesjonalny zespól proponujący kompleksowe rozwiązania w branży HR.

Zatrudnienie na stanowisku: Magazynier - Kompletowanie zamówień

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska:

o    Kompletowanie zamówień według listy (artykuły spożywcze)

o    Transport produktów na magazynie

o    Wykonywanie pozostałych zadań zleconych przez przełożonego

Czego oczekujemy:

o    posiadanie aktualnych badań sanitarnych

o    prawo jazdy kat. B

o    motywacja do pracy

Oferujemy:

·         pracę na podstawie umowy zlecenia (pełny etat),

·         stawkę godzinową: od 30,00 zł brutto (dla studentów brutto = netto)

·         dodatek efektywnościowy

·         pracę od poniedziałku do piątku w godzinach  6-14 i 15-23

·         wolne weekendy

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 868828855