2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Tuchola
Arriva
Dodane 29 kwietnia 2024

Konduktorka/Konduktor [Tuchola]

Lokalizacja

Tuchola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zadania:

·         Sprzedaż oraz kontrola biletów.

·         Udzielanie podróżnym bieżącej informacji dotyczącej podróży.

·         Nadzór nad bezpieczeństwem zgodnie z obowiązującymi procedurami.

·         Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki.

 Oczekiwania:

·         Bardzo dobry stan zdrowia (I kat. wzroku i słuchu).

·         Wykształcenie min. średnie.

·         Wysoka kultura osobista i otwartość w kontaktach z ludźmi.

·         Mile widziane doświadczenie związane z obsługą klientów.

·         Dyspozycyjność.

Oferujemy:

·         Szkolenie wprowadzające w obowiązki konduktora.

·         Ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę.

·         Wzrost wynagrodzenia wraz ze stażem pracy

·         Dobrą atmosferę pracy.

Administratorem danych osobowych jest Arriva RP Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA RP” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 290693.

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva RP znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva RP Spółka z o.o. z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Lokalizacja

Tuchola,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Tuchola
ID: 911917922