2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Ożarów Mazowiecki
Dodane Dzisiaj o 12:55

Konfekcjoner Etykiet - Ożarów Mazowiecki

Wynagrodzenie

4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Multi – Color Warsaw Poland S.A. jest obecna na rynku poligraficznym od ponad 30 lat, od 2011 roku działając w ramach Grupy MCC (Multi-Color Corporation) - jednego z największych na świecie koncernów produkujących etykiety oraz oferujących dodatkowe rozwiązania w tym zakresie.

Twój zakres obowiązków

  • przewijanie i cięcie etykiet (na maszynie) na role o wymaganej wielkości

  • sprawdzanie zgodności danych produktu z wymaganiami klienta (kontrola jakości)

  • odpowiednie potwierdzanie wykonanych zadań w dokumentacji zleceń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • dokładność, spostrzegawczość,

  • doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn

  • chęć do pracy i nauki nowych umiejętności

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ożarów Mazowiecki
ID: 912678563