2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Bogucice
Dodane 17 maja 2024

Konferansjer - praca przy imprezach firmowych

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Dart-Pol z Pszczyny, organizator imprez i pikników firmowych, poszukuje osób na stanowisko KONFERANSJER przy realizacji imprez firmowych. Praca na terenie całej Polski. Firma zapewnia dojazd oraz nocleg.

Zatrudnienie w formie umowy zlecenia lub umowy o dzieło.

Wymagania :

- wykształcenie min. średnie,

- kreatywność,

- umiejętność koordynowania pracy zespołu,

- łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi w pracy z mikrofonem – wystąpienia publiczne,

- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu imprez.

Opis stanowiska:

- prowadzenie tematycznych pikników firmowych,

- animowanie zabawy, prowadzenie konkursów i zabaw z mikrofonem.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie.

- praca dostosowana do czasu i dyspozycyjności pracownika.

- pracę w ciekawym zespole i przyjaznej atmosferze.

- praca na terenie całej Polski

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez formularz rekrutacyjny.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 774565919