2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Kujawsko-pomorskie
  6. Utrzymanie ruchu - Włocławek
Dodane 23 maja 2024

Kongsberg Automotive sp. z o.o. zatrudni Technika Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Jeśli jesteś zainteresowany/a dynamiczną pracą w branży automotive oraz poszukujesz stanowiska, które pozwoli Ci rozwijać umiejętności techniczne oraz zdobywać doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. Firma Kongsberg Automotive poszukuje doświadczonego Technika Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiedzialny za nadzór, konserwację, oraz diagnozowanie awarii maszyn i urządzeń w naszym zakładzie produkcyjnym. Jeśli jesteś gotowy/a do pracy w systemie 3-zmianowym oraz spełniasz nasze wymagania, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i konserwacja maszyn i urządzeń,

  • Diagnozowanie awarii i ich usuwanie,

  • Nadzór nad instalacjami budynkowymi,

  • Modernizowanie i remonty maszyn i urządzeń,

  • Prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych,

  • Praca w systemie 3 zmianowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne: elektryk, elektromechanik, automatyk, mechanik,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia SEP 1kV eksploatacja,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • Umiejętność rozwiązywania problemów,

  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności manualne, umiejętność logicznego myślenia, bardzo dobra i efektywna komunikacja,

  • Gotowość i chęć do zdobywania oraz rozwijania wiedzy z zakresu zajmowanego stanowiska,

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, sprzęt i materiał,

  • Predyspozycje do pracy na wysokości powyżej 3 m.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,

  • Pracę w dynamicznym zespole, gdzie doceniana jest inicjatywa i zaangażowanie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 917188957