2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Niedrzwica Duża
Dodane 06 maja 2024

Konserwator Alfa-bet

Lokalizacja

Niedrzwica Duża

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Konserwator

Opis:

ALFA- BET Sp. z o.o. z siedzibą w Niedrzwicy Dużej ul. Spółdzielcza 2 poszukuje osób na stanowisko: KONSERWATOR

Oferujemy:

·        praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        umowa o pracę na pełny etat

·        motywacyjny system wynagrodzeń

·        niezbędne narzędzia do pracy

·        ubezpieczenie grupowe

·        praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

·        wykonywanie prac konserwacyjnych

·        wykonywanie prac ogrodowych

·        sprawowanie ogólnej opieki nad obiektem

·        naprawy bieżące i monitoring stanu technicznego elementów budynków, instalacji wewnętrznych, urządzeń oraz infrastruktury zewnętrznej

·        zajmowanie się obsługą maszyn oraz kontrolą stanu technicznego zgodnie z zapisami w DTR

·        dbanie o odpowiedni stan techniczny obsługiwanych maszyn – wykonywanie bieżącej konserwacji

·        dbanie o powierzony sprzęt

·        utrzymywanie porządku na miejscu pracy

·        dbanie o właściwe relacje z klientami

·        dbanie o wizerunek firmy i właściwą jakość wykonywanych usług

Oczekiwania wobec kandydatów:

·        prawo jazdy kategorii B

·        samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań

·        dobra sprawność fizyczna i psychofizyczna, dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa

·        umiejętność pracy w zespole

·        dyspozycyjność, zaangażowanie, uczciwość

·        umiejętności pracy pod presją czasu, efektywnej organizacji czasu pracy, dokładności, terminowości oraz odpowiedzialności

Dodatkowym atutem będzie przedstawienie pozytywnych referencji od byłych pracodawców

O firmie:

Firma Alfa-Bet obsługuje place budowy położone do 50 kilometrów od Lublina i Niedrzwicy Dużej, gdzie mieszczą się nasze 3 wytwórnie. Produkujemy beton towarowy wszystkich klas. Jako producent betonu zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich nawet najbardziej wymagających inwestycji. Posiadamy liczną flotę samochodów i maszyn, dlatego nasi klienci mogą liczyć na sprawny transport na budowę.

Lokalizacja

Niedrzwica Duża,

Lubelskie

Lubelskie, Niedrzwica Duża
ID: 848113421