2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Opolskie
  6. Obsługa hotelowa - Opole
Dodane 14 kwietnia 2024

Konserwator do nowego obiektu Opole - HYGGE HOTEL

Wynagrodzenie

34 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Nowoczesny powstający hotel  Hygge w cichej dzielnicy Opola ( Chmielowice)

Powstający Hygge Hotel w cichej dzielnicy Opola będzie posiadał rozbudową strefe Wellness& Beauty. Dodatkowo na miejscu posiadamy Sale konferencyjne z możliwością przedzielenia ich ścianami przesuwnymi. Olbrzymią strefą gastronomiczną w której skład wchodzi również Bar na dachu z kinem plenerowym i kilkoma salami w postaci ogrodów zimowych.

Poszukujemy osoby na stanowisko konserwatora w Hotelu w Opolu.

Praca od Styczenia 2024r.

Zakres obowiązków:

  • drobne prace ogólnobudowlane (uzupełnienia ubytków, malowanie itp.),

  • wykonywanie drobnych prac hydraulicznych (wymiana kranu) oraz uszkodzonego wyposażenia, sprzętu, maszyn,

  • dbanie o estetykę wewnątrz oraz w otoczeniu obiektu.

    Nasze oczekiwania :

  • zdolności techniczne, tzw. złota rączka,

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami i elektronarzędziami.

  • staranność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętność współpracy z innymi działami

  • dyspozycyjność do pracy od zaraz.

    Oferujemy :

  • umowę u stabilnego pracodawcy, który oferuje stałe zatrudnienie,

  • możliwość zatrudnienia 1/2 lub 3/4 etatu,

  • niezbędne narzędzia pracy,

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 857418145