2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Dobra
Dodane 19 kwietnia 2024

Konserwator do prostych napraw

Lokalizacja

Dobra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Konserwator - pracownik wydziału Stolarnia

(miejsce pracy: Dobra k. Szczecina)

Ogólny zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prostych napraw.

  • Serwisowanie urządzeń (po gwarancji).

  • Zgłaszanie usterek wymagających zewnętrznego serwisu, weryfikacja przeprowadzonych napraw.

  • Prawidłowa realizacja zleconych usług zgodnie z przyjętymi procedurami.

  • Koordynacja i nadzór pracy osób niepełnosprawnych.

  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.

  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zasadnicze,

  • zmysł techniczny,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • inicjatywa własna, precyzja, dbałość o jakość,

  • prawo jazdy kat. B,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

Mile widziane umiejętności z zakresu stolarstwa.

Co oferujemy:

· stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

· zniżki pracownicze na usługi MZAZ.

Oferta pracy dla osób bez orzeczenia o niepełnosprawności.

Zapraszamy do kontaktu indywidualnego w siedzibie Zakładu: Dobra, ul Spełnionych Marzeń 3, lub przesłanie zgłoszenia (CV) na adres mailowy z dopiskiem "Oferta pracy – Konserwator - Pracownik Wydziału Stolarnia'' lub telefonicznie: 0048 91 3879030

Międzygminny Zakład Aktywności Zawodowej Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie jest miejscem, gdzie pracują „ręka w rękę” osoby sprawne i z niepełnosprawnościami. Jest to miejsce o dużym potencjale rozwojowym dla osób twórczych, ambitnych, pragnących się rozwijać, realizować swoje plany zawodowe (zapraszamy na stronę internetową www.mzazdobra.pl).

Miejsce świadczenia pracy: ul. Spełnionych Marzeń 3, 72-003 Dobra.

Lokalizacja

Dobra,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Dobra
ID: 912876297