2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Krzyki
Dodane 10 kwietnia 2024

Konserwator do szkoły

Wynagrodzenie

3 000 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukiwany pilnie konserwator do pracy w szkole najlepiej z uprawnieniami elektrycznymi, umowa o pracę, wymiar czasu pracy od 0,5 - 1 etatu do ustalenia

Zakres obowiązków:

dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia;

utrzymywanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi;

wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora Szkoły, w tym prace naprawcze, remontowe;

zgłaszanie wszelkich zauważonych nieprawidłowości stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910738625