2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Morawica
Dział HR
Dodane 01 maja 2024

Konserwator Działu Technicznego - U Jędrusia Morawica

Wynagrodzenie

6 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Morawica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

U Jędrusia Sp. z o.o. to wiodący producent gotowych dań obiadowych współpracujący w większością sieci handlowych w Polsce i Europie, właściciel marek U Jędrusia i Asia Cook.

W  związku z dynamicznym rozwojem organizacji, do naszego zespołu liczącego ponad 1100 osób, poszukujemy osoby na stanowisko: Konserwator Działu Technicznego

Miejsce pracy: Morawica 306, pow. krakowski, woj. małopolskie

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw oraz prac konserwacyjnych na terenie Zakładu i punktów firmowych Spółki.

  • Drobne prace elektryczne.i budowlane.

  • Bieżące zadania zlecone przez Przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane.

  • Umiejętności tzw. „złotej rączki”.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym.

  • Dobrej organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, sumienność.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Regularne, pewne i konkurencyjne wynagrodzenie wraz z gwarantowanymi dodatkami.

  • Umowę o pracę.

  • Pakiet benefitów – dofinansowanie karty MultiSport, grupowe ubezpieczenie PZU, prywatna opieka medyczna Medicover.

  • Paczki okolicznościowe na święta.

  • Stałą zniżkę na produkty firmowe (bez limitu).

  • Finansową nagrodę roczną.

  • Program poleceń pracowniczych - 2x500zł.

Pracuj z nami i nie trać czasu na gotowanie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza z zamieszczeni aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Lokalizacja

Morawica,

Małopolskie

Małopolskie, Morawica
ID: 670354196