2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
Dodane 05 kwietnia 2024

Konserwator - kierowca w Domu dla Dzieci w Gryźlinach

Wynagrodzenie

4 242 - 5 090,40 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Konserwator - kierowca w Domu dla Dzieci w Gryźlinach – ul. Krótka 2, 11-034 Gryźliny

umowa o pracę na czas określony/ nieokreślony – 1 etat

- wynagrodzenie brutto od 4.242 zł do 5.090,40 zł (w zależności od stażu pracy)

Wymagania niezbędne:

1) Obywatelstwo polskie;

2) Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

3) Wykształcenie: średnie, zawodowe;

4) Prawo jazdy kat. B;

5) Zdolność do pracy na wskazanym stanowisku.

 Wymagania dodatkowe:

1)      dyspozycyjność,

2)      życzliwość i wysoka kultura osobista,

3)      sumienność, rzetelność,

4)      mile widziane doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku.

2/  Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1)       kontrola sprawności i naprawa urządzeń i sprzętu na terenie placówki;

2)       wykonywanie prac awaryjnych w zakresie: urządzeń sanitarnych, hydraulicznych;

3)       okresowa konserwacja urządzeń c.o., elementów metalowych i drewnianych: drzwi, okien, ogrodzenia itp.;

4)       koszenie trawników, odśnieżanie;

5)       drobne naprawy samochodu;

6)       przewóz osób i towarów;

7)       wykonywanie innych czynności zleconych przez dyrektora oraz z-ce dyrektora.

Klauzula informacyjna

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L. z 2016r. Nr 119, s.1 ze zm.) - dalej: „RODO” informuję, że:

1/         Administratorem Pani/ Pana danych jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Olsztynie  reprezentowane przez Dyrektora z siedzibą pod adresem:  ul. Bałtycka 65, 10-175 Olsztyn (tel. +48 89 544 38 00, e-mail: pcpr powiat-olsztynski.pl).

2/         Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pan/Pani kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych za pośrednictwem adresu e mail: b.wrochna.pcpr powiat-olsztynski.pl lub pisemnie pod adres Administratora.

3/         Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na administratorze lub do wykonania umowy, której Pani/Pan jest stroną, jak również pojęcia działań przed zawarciem umowy na Pani/Pana żądanie (art. 6 ust. 1 lit. b i c RODO) w zw.  z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku.

4/         Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem okresów przechowywania określonych w przepisach szczególnych, w tym przepisów archiwalnych. Natomiast z przypadku danych podanych dobrowolnie – co do zasady do czasu wycofania przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie.

5/         Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, lecz nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym o profilowaniu.

6/         Pani/Pana dane osobowych nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię).

7/         W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych, przysługują Pani/Panu następujące prawa:

prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;

prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

w przypadku gdy przetwarzanie odbywa się na podstawie wyrażonej zgody

(art. 6 ust. 1 lit. a RODO) - prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

(ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), w sytuacji, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO);

8/         Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w związku z ciążącym na Administratorze obowiązkiem prawnym jest obowiązkowe, a ich nieprzekazanie skutkować będzie brakiem realizacji celu, o którym mowa w punkcie 3. Nieprzekazanie danych udostępnianych dobrowolnie pozostaje bez wpływu na rozpoznanie sprawy.

9/         Pani/Pana dane mogą zostać przekazane podmiotom zewnętrznym na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, a także podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

10/       W przypadku, gdy będziemy planowali dalej przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane, przed takim dalszym przetwarzaniem zostanie Pan/Pani poinformowany/a, o tym innym celu oraz udzielimy Panu/Pani wszelkich innych stosownych informacji.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 839002835