2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Sulęczyno
Dodane 24 kwietnia 2024

Konserwator Leśny Dwór Sulęczyno

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sulęczyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Do obiektu o wysokim standardzie w Sulęczynie szukamy konserwatora, kogoś kto z  uśmiechem na twarzy będzie realizował powierzone zadania. Jeśli jesteś "złotą rączką" ta praca jest właśnie dla Ciebie. Malowniczo położony obiekt, pięknie urządzone pokoje i apartamenty, jedyna w swoim rodzaju restauracja, a w szczególności przyjazna atmosfera.

Obowiązki:

  • drobne naprawy instalacji wewnętrznych (elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, grzewczej oraz klimatyzacji)

  • usuwanie usterek w urządzeniach i sprzętach stanowiących wyposażenie obiektu

  • wykonywanie drobnych prac remontowych z zakresu tapetowania, malowania, tynkowania, naprawy uszkodzonych mebli, wymiany żarówek

  • odpowiedzialność za sprawdzanie stanu technicznego poszczególnych części obiektu

  • nadzór na wszelkimi licznikami

  • pomoc przy przygotowywaniu sal na konferencje oraz imprezy okolicznościowe,

  • dbanie o utrzymanie porządku na podległym terenie, wsparcie ogrodnika

  • współpraca z innymi specjalistami – w przypadku poważnych awarii

  • współpraca z pozostałymi działami obiektu,

Wymagania:

  •  wiedza techniczna związana z budową i funkcjonowaniem poszczególnych instalacji

  • doświadczenia w wykonywaniu prac remontowych wewnątrz budynku

  • dobra organizacja pracy własnej

  •  pracowitość, dokładność , dociekliwość, systematyczność oraz terminowe

  • wykonywanie zadań

  • dzielenie się entuzjazmem w pracy

  • wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • pracę w wyjątkowych warunkach – nowoczesny i śmiały projekt wnętrz,

  • miejsce, w którym satysfakcja z pracy spotyka się z godziwym wynagrodzeniem,

  • szansę na rozwój osobisty równolegle z młodym, ambitnym zespołem,

  • pewność zatrudnienia i bezpieczeństwo finansowe.

  • dofinansowanie pakietu medycznego.

Lokalizacja

Sulęczyno,

Pomorskie

Pomorskie, Sulęczyno
ID: 914132362