2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Jelenia Góra
  6. Budowa / remonty - Zabobrze
Dodane 04 kwietnia 2024

Konserwator/ pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja

Jelenia Góra, Zabobrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko konserwatora/ pracownika ogólnobudowlanego/ pomocnika budowlanego.

Główne zadania na stanowisku :

•   proste prace budowlane

•   wykonywanie różnego rodzaju prac działu technicznego

•   systematyczne lokalizowanie i usuwanie drobnych usterek w budynkach należących do firmy

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi np.: wiertarka, wkrętarka, szlifierka kątowa,

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3m.

•     samodzielność i dobra organizacja pracy

•     umiejętności tzw. "złotej rączki"

•     doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

•     dyspozycyjność

•     umiejętności w zakresie prac remontowych

Mile widziane  prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•     prace w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•     szkolenie wdrożeniowe

•     wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

•     stabilne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.   Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.   Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Zabobrze
ID: 909394075