2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Rzakta
KGL S.A.
Dodane 25 kwietnia 2024

Konserwator / Pracownik Techniczny

Lokalizacja

Rzakta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KGL od ponad 30 lat działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą granulatów polimerów termoplastycznych oraz producentem opakowań z tworzyw sztucznych.

Do zespołu administracji w lokalizacji Rzakta (niedaleko Otwocka) poszukujemy osoby na stanowisko KONSERWATOR / PRACOWNIK TECHNICZNY.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie KGL

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, paczki upominkowe, pożyczki celowe itp.)

  • ubezpieczenie grupowe PZU pracowników oraz współmałżonka lub partnera

  • prywatną opiekę medyczną Medicover (indywidualną, partnerską, rodzinną) od początku zatrudnienia

  • kartę Multisport

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac konserwatorskich, modernizacyjnych i naprawczych w zakresie ogólnobudowlanym, hydraulicznym i elektrycznym

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń infrastruktury technicznej obiektu

  • wykonywanie prac porządkowych na terenie zakładu

  • monitorowanie i kontrola stanu technicznego urządzeń

  • wykonywanie drobnych prac malarskich i wykończeniowych

  • naprawa i konserwacja urządzeń w użytkowaniu działu

  • proste prace biurowe – dokumentacja związana z prowadzonymi naprawami

Nasze wymagania:

  • zdolności techniczne i manualne

  • znajomości podstawowych narzędzi i technik naprawczych

  • zdolność do pracy na wysokości

  • umiejętności pracy zgodnie z wytycznymi technicznymi i procedurami bezpieczeństwa

  • zdolności analityczne do diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych

  • samodzielność w działaniu i proaktywne podejście do wykonywanych zadań

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • umiejętność obsługi komputera

  • uprawnienia SEP

  • uprawnienia UDT – wózki widłowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzakta,

Mazowieckie

Mazowieckie, Rzakta
ID: 911030482