2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Międzyzdroje
Dodane 10 kwietnia 2024

konserwator / pracownik techniczny Międzyzdroje

Wynagrodzenie

28 - 34 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Wolin  w Międzyzdrojach  poszukuje osoby na stanowisko

Konserwator / Pracownik techniczny

Miejsce pracy: MIĘDZYZDROJE

Główne zadania:

·         Dbałość o sprawność techniczną obiektu

·         Współpraca z innymi działami hotelu

Wymagania:

·         Umiejętności drobnych napraw, konserwacji, kontroli drobnego sprzętu i elementów infrastruktury hotelu,

·         Umiejętności pracy zespołowej, pracy pod presją czasu

·         Zaangażowania, optymizmu, pozytywnego podejścia,

·         dyspozycyjność

·         Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1 kV

Oferujemy:

·         Przyjazną i partnerską atmosferę pracy.

·         Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na OLX lub na adres email.

Hotel Wolin ul. Nowomyśliwska 76 72-500 Międzyzdroje

W tytule maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska, na które została wysłana aplikacja.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Elbest Sp z o.o., moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 910803829