2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdynia
  6. Montaż i serwis - Chylonia
Rekrutacja
Dodane 30 kwietnia 2024

Konserwator Sprzętu Chłodniczego — Gdynia

Lokalizacja

Gdynia, Chylonia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ogólnopolska firma dystrybucyjna poszukuje kandydatów na stanowisko Konserwator Sprzętu Chłodniczego

Miejsce pracy: Gdynia, Śródmieście

Zadania na stanowisku:

  • Organizacja magazynu sprzętu chłodniczego i piecza nad powierzonym sprzętem,

  • bieżące wydania i przyjęcia sprzętu,

  • prowadzenie ewidencji,

  • drobne naprawy,

  • zgłaszanie sprzętu niesprawnego i odpowiednia segregacja sprzętu na magazynie,

Zapraszamy, jeśli:

  • znasz zasady działania sprzętu chłodniczego,

  • posiadasz uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane),

  • posiadasz uprawnienia elektryka (mile widziane).

Możemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie +premia,

  • pakiet socjalny,

  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,

  • możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej,

  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość przystąpienia do PPE.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacje na temat przetwarzania danych znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, do którego zostaniesz przekierowany po kliknięciu „aplikuj”, przed przekazaniem danych osobowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Chylonia
ID: 816746035