2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Łódź
  7. Obsługa hotelowa - Polesie
Dodane 15 kwietnia 2024

Konserwator/Technik Obiektu

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Technik Obiektu/ Konserwator

Zakres obowiązków

·         konserwacja oraz bieżące naprawy urządzeń elektrycznych i hydraulicznych, instalacji elektrycznych i wod.–kan. nadzór nad techniczną stroną funkcjonowania nieruchomości

·         drobne prace remontowe

·         diagnozowanie awarii i usterek

Cechy idealnego kandydata

·         dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·         zdolności manualne , umiejętności tzw. ”złotej rączki”

·         umiejętności ogólnobudowlane

·         stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku

·         posiadanie prawa jazdy kat. B - warunek konieczny

·         posiadanie uprawnień SEP gr. 1. do 1 kV - mile widziane

Co możemy Ci zaoferować?

·         pracę w zgranym zespole

·         kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy

·         atrakcyjne warunki

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 911900352