2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Centrum
Elwiko
Dodane 29 kwietnia 2024

Konserwator urządzeń transportu bliskiego - suwnice, żurawie

Wynagrodzenie

4 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  •          Przegląd, konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń,

  •          Serwis urządzeń UTB na terenie woj. zachodniopomorskiego,

  •          Wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem ruchu,

  •          Przygotowywanie i udział podczas badań dozorowych UDT/TDT,

  •          Czynny udział podczas remontów maszyn i urządzeń.

Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko jeżeli posiadasz:

  •          Umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  •          Uprawnieia SEP do 1kV,

  •          Uprawnieniado prowadzenia konserwacji urządzeń UTB,

  •          Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń UTB,

  •          Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  •          Prawo jazdy kat. B.

Korzyści dla Ciebie:

  •          Dofinansowanie do pakietu medycznego lub karty sportowej,

  •          Ubezpieczenie na życie,

  •          Wynagrodzenie płatne zawsze na czas,

  •          Możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,

  •          Niezbędne narzędzia do pracy.

  •          Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 824975226