2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Pyskowice
Dodane 22 kwietnia 2024

KONSERWATOR - Utrzymanie ruchu/porządku - PYSKOWICE, 1/2 ETATU

Lokalizacja

Pyskowice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZapraszamy seniorów

KONSERWATOR - UTRZYMANIE RUCHU/UTRZYMANIE PORZĄDKU - PYSKOWICE (1/2 etatu, galeria handlowa)

Zakres obowiązków:

- utrzymanie porządku terenu zewnętrznego (zamiatanie parkingu, odśnieżanie w okresie zimowym, dbanie o czystość)

- w minimalnym zakresie pozostałe utrzymanie porządku/sprzątanie,

- podstawowy zakres utrzymania technicznego nieruchomości,

- w podstawowym zakresie eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości i nadzór nad nią,

- drobne bieżące naprawy i konserwacja

- usługi "złotej rączki".

Praca od poniedziałku do soboty, łącznie 20h tygodniowo (godziny pracy do uzgodnienia/potwierdzenia przed rozpoczęciem pracy). Poszukujemy 1 osoby na 1/2 etatu.

Termin rozpoczęcia:

Do ustalenia

Lokalizacja:

Nowowybudowany park handlowy przy ul. Poznańskiej w Pyskowicach

Oczekiwania:

* Mile widziane wykształcenie techniczne średnie/zasadnicze

* Znajomości obsługi instalacji technicznych

* Obsługa komputera/smartfonu

* Odpowiedzialność

* Uczciwość

* Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

* Kreatywność

Mile widziani emeryci i renciści.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 15-letnią obecnością na polskim rynku!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub o składanie aplikacji przez stronę.

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 882255145