2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Kołobrzeg
Dodane 10 kwietnia 2024

Konserwator w Sanatorium Uzdrowiskowym "Bałtyk"

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kołobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sanatorium Uzdrowiskowe Bałtyk w Kołobrzegu poszukuje osoby na stanowisko konserwator.

Zadania:

  • prace związane z utrzymaniem w ruchu urządzeń oraz instalacji elektrycznych i innych na obiekcie
  • prace budowlane (malarskie, gładzie, glazura, terakata)
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • poprawna eksploatacja narzędzi pracy
  • przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych i BHP, przepisów związanych z ochroną środowiska

Wymagania:

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowość do pracy zmianowej (7-15, 8-16, 10-18; 9-21).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • opieka zdrowotna,
  • ciekawa, pełna wyzwań praca
  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego –dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.P.U.H. Dekom Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, adres: ul. Wały Piastowskie 24, 80-855 Gdańsk. Szersze informację znajdują się na stronie www.subaltyk.pl sanatorium/obowiazek-informacyjny-do-rekrutacji.

Lokalizacja

Kołobrzeg,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Kołobrzeg
ID: 688449135