2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 02 maja 2024

Konserwator "Złota Rączka" | Benefit Systems Oddział Fitness | Wrocław

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

DOŁĄCZ DO BENEFIT SYSTEMS ODDZIAŁ FITNESS! BUDUJ Z NAMI NAJLEPSZE KLUBY FITNESS!

Benefit Systems Oddział Fitness to niekwestionowany lider branży na rynku w Polsce. Nasze marki to między innymi Zdrofit, Fabryka Formy, My Fitness Place czy Fitness Academy. Wciąż się rozwijamy wprowadzając innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Stawiamy na przyjazną atmosferę i współpracę, a każdy z nas "czuje się jak u siebie". Swoim podejściem do sportu promujemy zdrowy i aktywny tryb życia. Wierzymy, że aktywne życie to lepsze życie! Liczy się dla nas szacunek, zasada win- win, zadowoleni klienci, nastawienie na rozwój, bycie przykładem i dzielenie się tym co najlepsze :)

Zapraszamy Cię do współpracy w roli KONSERWATORA "Złotej Rączki" :)

TWOJE CODZIENNE ZADANIA:

  • kontrolowanie stanu technicznego urządzeń i instalacji znajdujących się w klubie - codzienna kontrola stanu technicznego obiektu, instalacji oraz urządzeń: elektrycznych, hydraulicznych, sanitarnych i w razie potrzeb przekazywanie informacji o awariach do Koordynatora oraz kontrola prac prowadzonych przez firmy zewnętrzne

  • diagnostyka i usuwanie awarii i usterek na terenie całego

  • przekazywanie informacji dotyczących stanu technicznego obiektów klubowych;

  • raportowanie związane postępem prac w klubach;

  • realizacja prac konserwacyjnych oraz remontowanych;

  • dbanie pod kątem estetycznym i porządkowym o teren przynależący do obiektu;​

ODNAJDZIESZ SIĘ U NAS JEŚLI:

  • jesteś „Złotą Rączką"

  • posiadasz ogólną wiedzę z zakresu budowlanego, sanitarnego, elektrycznego;

  • umiejętnie posługujesz się elektronarzędziami ;

  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wrocław i okolice znasz jak własną kieszeń :)

  • Znasz podstawową obsługę komputera z systemem Windows a Word i Excel nie jest ci obcy;

  • posiadasz prawo jazdy kat.B;

OFERUJEMY:

  • rozwój w największej firmie branży fitness;

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia/umowę B2B;

  • stałe wynagrodzenie;

  • pełne wdrożenie i wsparcie przyjaznego zespołu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 914459574