2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Czerniejewo
Dodane 30 kwietnia 2024

KONSERWATOR "ZŁOTA RĄCZKA" Techniczny naprawa elektryk hydraulik

Lokalizacja

Czerniejewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Do Zespołu Pałacowo – Parkowego w Czerniejewie

poszukujemy osoby na stanowisko:

Konserwatora – "Złota rączka"

więcej informacji o nas znajdziesz: www.czerniejewopalac.pl

Opis stanowiska:

przeglądy w budynkach w celu sprawdzenia poprawności działania instalacji i urządzeń

zapobieganie, usuwanie i lokalizowanie awarii instalacji technicznych w budynkach

prace naprawczo - budowlane

Wymagania:

znajomość instalacji elektrycznych, hydraulicznych i umiejętności ogólnobudowlane

samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych i usuwaniu awarii

konserwacja prewencyjna oraz bieżące naprawy i modernizacje urządzeń i instalacji

dyspozycyjność, zaangażowanie i zmotywowanie do pracy

prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia, doświadczenia i umiejętności

praca w profesjonalnym zespole i wiarygodnej firmie

Lokalizacja

Czerniejewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czerniejewo
ID: 910558172