2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Opolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kluczbork
Dodane 12 kwietnia 2024

Konstruktor biuro konstrukcyjne

Lokalizacja

Kluczbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Konstruktor

 Obowiązki:

  • wykonywanie rysunków wykonawczych części mechanizmów i konstrukcji stalowej maszyn i urządzeń wraz z prostymi obliczeniami,

  • wykonywanie rysunków zestawieniowych i kontrolnych oraz rysunków  na potrzeby dokumentacji DTR i transportowej,

  • wykonywanie  rysunków ofertowych i założeń technicznych do  ofert i usług wraz z opisem technicznym,

  • sprawdzanie i weryfikacja dokumentacji,

  • współpraca z komórkami produkcyjnymi w zakresie nadzoru konstrukcyjnego oraz innymi działami, uczestnikami procesów wytwarzania w firmie

 Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne,

  • bardzo dobra znajomość  czytania rysunku technicznego,

  • wiedza z zakresu mechaniki i konstrukcji maszyn,

  • mile widziane minimum 2 letnie doświadczenie w branży konstrukcji maszyn,

  • samodzielność na stanowisku pracy i umiejętność rozumienia i rozwiązywania problemów technicznych,

  • znajomość programów MS Office i AutoCad

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • dyspozycyjność, rzetelność, innowacyjność

 Oferujemy:

  • pracę w silnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę

  • wynagrodzenie stałe + część ruchoma (premia uznaniowa)

  • możliwość rozwoju poprzez udział w szerokiej ofercie szkoleniowej

  • rozwój umiejętności językowych

  • możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • spotkania integracyjne

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych

Lokalizacja

Kluczbork,

Opolskie

Opolskie, Kluczbork
ID: 899396865